Vybavení

Laundry nebo laundromat. Pod takovými názvy znají ve světě samoobslužné, nebo také veřejné praní. Pro váš komfort a profesionální praní a sušení jsme zvolili pračky a sušičky od firmy Speed Queen, která je světovou jedničkou na trhu samoobslužných prádelen. 

V čem jsou naše pračky a sušičky jedinečné? Pyšní se velkoobjemovými nerezovými bubny, díky nimž najednou vyperete až 18 kg prádla v jedné pračce. Naše stroje zvládnou kromě běžného prádla i to, co sinetroufnete vložit do vaší domácí pračky – přinést tak můžete přikrývky, polštáře, deky, povlečení, potahy na matrace, spacáky nebo třeba záclony a závěsy. Zkrátka vše, co se v domácnosti zašpiní.   

S přípravky na praní si nemusíte lámat hlavu. To vše patří k ceně, naše pračky dávkují ekologický profesionální prací prášek i aviváž automaticky.

A to není vše. Pračky i vaše prádlo navíc průběžně čistí dezinfekční prostředek na přírodní bázi. Na nerezových bubnech se díky tomu nezachytí žádná nečistota, jsou tak vždy připravené na další várku vašeho prádla.

Pračky zvládnou až 48 kg prádla naráz

Blíží se Vánoce nebo Velikonoce? Vrátili jste právě s celou rodinou z dovolené? Nebo jen chcete, aby celý váš šatník vypadal jako nový? Žádný problém. Můžete využít několik strojů najednou. Naše pračky zvládnou za 40 minut až neuvěřitelných 48 kg prádla. K dispozici jsou 3 menší na 10 kg a 1 na velká na 18 kg. Ani se sušením se nemusíte trápit, můžete využít 1 velkou sušičku na 21 kg a 2 menší po 14 kg.

Nechcete doma trávit dlouhé hodiny praním, sušením a žehlením vašeho prádla ani utrácet spoustu peněz za čistírnu? Zvolte samoobslužnou prádelnu Speed Queen Pardubice. Praní u nás je jednoduché, rychlé a profesionální. Ušetříte tak peníze i čas. Hodinu na praní a sušení vašeho prádla můžete navíc strávit surfováním na internetu – nabízíme vám WiFi zdarma. 

Aktuality